rent expert

Śnieg to niekoniecznie naturalne dobro, którym obdarzają nas zimowe dni. Czasem może również stanowić poważne zagrożenie dla życia lub zdrowia. Aby cieszyć się pięknem białego puchu, należy wcześniej zabezpieczyć wszystkie zagrożone obszary. Wynajmując podnośnik koszowy w Rent-Expert masz pewność, że perfekcyjnie odśnieżymy dach Twojego domu czy też firmy i usuniemy groźnie wiszące sople. Dzięki temu przechodnie będą widzieć zaangażowanie w kwestie bezpieczeństwa, a Twój biznes tylko na tym zyska.

Czy w Twoim codziennym życiu, w pracy przydatne jest wynajęcie podnośnika koszowego wraz z operatorem? Kiedy zadaję tak postawione pytanie, to w większości wypadków słyszę odpowiedź odmowną. Zanim jednak i Ty stwierdzisz, że nie jest to oferta trafiające w Twoje potrzeby, pozwól, że przedstawię Ci zakres prac podnośnikiem, jakie możemy dla Ciebie wykonać. Zdziwisz się, w jak wielu branżach jest on wykorzystywany.

Prace sprzątające

Prace podnośnikiem można wykonywać podczas sprzątania. I tego rodzaju działań podejmujemy się bardzo chętnie. Dokładniej oznacza to takie usługi, jak: umycie okien, dachów oraz elewacji. Gdy masz do czynienia z wysokim budynkiem, najpewniej oznacza to prace na wysokości. Profesjonalnie i z zachowaniem zasad higieny pracy i bezpieczeństwa może to wykonać tylko ktoś sprawnie obsługujący podnośnik koszowy. Naprawiamy także dachy i odśnieżamy je. Usuwamy również wiszące i zagrażające bezpieczeństwu sople. Takie są właśnie usługi firmy Rent-Expert.

Inne nasze usługi:

Konstrukcje

Czy to w domowym, zwykłym zyciu czy też sytuacjach zawodowych bądź na szczeblu społecznym – wszędzie tam niezbędne może się okazać wynajęcie podnośnika montażowego. Wykonujemy konserwację i montowanie aluminiowych oraz stalowych konstrukcji, wentylacji i ociepleń. Pomożemy przy prawidłowej instalacji systemów alarmowych, kamer CCTV i systemów monitorujących, poza tym montujemy anteny radiowe i telewizyjne. Działamy również w zakresie prac przy oświetleniu – naprawiamy latarnie i sygnalizacje świetlne. Jak sam widzisz, usługi podnośnikiem koszowym znajdują swoje zastosowanie na wielu szczeblach.

Prace budowlane

Nasze prace to nie tylko zlecenia indywidualne – działamy również w celu poprawienia warunków życia publicznego. W tym celu oferujemy prace budowlane przy użyciu podnośnika samochodowego. W skład oferty wchodzi: malowanie mostów, wiaduktów i dachów, konserwacja ekranów wygłuszających.

Montaż reklam

Działamy również w zakresie branży reklamowej. Montujemy billboardy, podwieszamy litery przestrzenne, reklamy wielkoformatowe. Nasza firma zajmuje się umieszczaniem tekstów oraz grafik. Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz dla całych firm. Przy pomocy podnośnika koszowego nie jest żadnym kłopotem umieszczenie reklamy nawet powyżej dwudziestu metrów. Realizujemy wszystkie – małe i duże – zlecenia.

  • reklamy wielkoformatowe

  • kasetony

  • litery przestrzenne

  • banery i wiele innych

  • billboardy

Wynajem podnośników teleskopowych, które pozwalają na wykonywanie prac na wysokości to doskonałe rozwiązanie.

Pielęgnacja przyrody

Nie jesteśmy również obojętni wobec kwestii przyrody w mieście. W zakładce „pielęgnacja przyrody” oferujemy montowanie zabezpieczeń przeciw gołębiom, pielęgnowanie, przycinanie, usuwanie zniszczonych drzew oraz ratowanie zwierząt z niebezpiecznie wysokich miejsc.

W firmie wynajmującej podnośniki koszowe Rent-Expert oferujemy i wykonujemy kompleksowe usługi.