Kursy na Operatorów Żurawi Samojezdnych – Szkolenia, Uprawnienia UDT

W naszej ofercie znaleźć można kursy obsługi żurawi samojezdnych (zarówno żurawi, jak i dźwigów samochodowych).

zuraw3Szkolenie polega na przekazaniu pełnej wiedzy teoretycznej i praktycznej, związanej z budową, obsługą, bezpiecznym użytkowaniem oraz postępowaniem w razie awarii żurawi. Zajęcia praktyczne odbywają się na pojazdach w pełni sprawnych, spełniających normy i wymagania Urzędu Nadzoru Technicznego. Kurs zakończony jest egzaminem prowadzonym przez państwową komisję UDT.

Po zdaniu egzaminu kursant otrzymuje niezbędne dokumenty, również (na specjalne życzenie) w językach: angielskim, niemieckim lub norweskim.

Każdy kursant po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymuje bezterminowe uprawnienia UDT do obsługi wszystkich typów żurawi samojezdnych niezależnie od: