Kursy na wózki widłowe Warszawa, Łódź – Szkolenia, Uprawnienia UDT

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów, oferujemy kursy na wózki widłowe.
wozek1
Mając do dyspozycji różnorodne modele wózków widłowych, dajemy możliwość szkolenia na wózki widłowe na wysokiej jakości sprzęcie. Zajęcia praktyczne prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i wykładowców, co daje kursantom pewność rzetelnej i fachowej wiedzy z konkretnego zakresu.

Zajęcia praktyczne odbywają się na zadaszonych halach treningowych w Warszawie lub Łodzi, umożliwiając swobodę ruchu i uniezależnienie od warunków atmosferycznych. Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje bezterminowe uprawnienia do prowadzenia wszystkich rodzajów wózków jezdniowych.

Zdobądź uprawnienia UDT na wózki widłowe w Warszawie lub Łodzi

Każdy kursant po ukończeniu kursu na wózek widłowy w naszym ośrodku w Warszawie i zdaniu egzaminu otrzymuje bezterminowe uprawnienia UDT do obsługi wszystkich wózków widłowych niezależnie od:

Zapewniamy pełen pakiet usług

Centrum Szkoleń oferuje swoim Kursantom pełen pakiet usług, w skład którego wchodzą – oprócz bezpłatnych zaświadczeń w obcych językach – darmowe badania lekarskie. Odbycie szkolenia na wózki widłowe w naszej firmie daje również możliwość wyboru dogodnych dla siebie terminów zajęć. Każdy Kursant ustala je według własnych preferencji.
Nie trzeba się również obawiać ukrytych opłat: oprócz bezpłatnych badań lekarskich firma zapewnia wszystkie dodatkowe godziny zajęć gratis.

Dogodne godziny otwarcia

Centrum Szkoleń otwarte jest w Warszawie przez 6 dni w tygodniu (z wyjątkiem niedziel) w godzinach 9:00-20:00, tak samo mamy otwartą filie Łódź. To stwarza kolejne udogodnienie dla Klientów, mianowicie nie ma problemu z dostosowaniem własnych obowiązków do terminu rozpoczęcia szkolenia na wózki widłowe.
Kursy na wózki widłowe prowadzone są przez naszą firmę na terenie całego kraju, również poza ośrodkami stacjonarnymi, które mieszczą się w Łodzi, Gdańsku i Warszawie.