Kursy na Operatorów Wciągników i Wciągarek – Szkolenia, Uprawnienia UDT

Nasza firma oferuje profesjonalne kursy na operatorów wciągarek i wciągników.

wciagarka1Podczas szkolenia kursanci poznają zagadnienia teoretyczne związane z budową, prawidłową obsługą oraz eksploatacją tych urządzeń. Kładziemy duży nacisk na zajęcia praktyczne – podczas szkolenia uczestnicy mogą liczyć na fachową opiekę wykwalifikowanej kadry dydaktycznej. Kurs zakończony jest egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego. Po jego pozytywnym wyniku kursant otrzymuje bezterminowe zaświadczenie kwalifikacyjne, które uprawnia go do obsługi wciągników i wciągarek.

Na życzenie klienta dokumenty te wystawiamy bezpłatnie również w języku angielskim, niemieckim i norweskim.

Każdy kursant po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymuje bezterminowe uprawnienia UDT do obsługi wszystkich typów wciągników i wciągarek niezależnie od: