Kursy na Operatorów Suwnic – Szkolenia, Uprawnienia UDT

Oferujemy kursy przygotowujące do obsługi suwnic kat UDT. Kurs obejmuje zarówno kategorię IS oraz IIS.

suwnice3Nasze kursy są opracowane zgodnie wymogami Urzędu Dozoru Technicznego. Dbamy o to, aby nasi kursanci przyswoili najważniejsze zagadnienia teoretyczne i praktyczne m.in. o budowie, bezpiecznym użytkowaniu suwnic oraz sposobach postępowania w razie awarii. Po pozytywnym wyniku egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego każdy operator otrzymuje bezterminowe zaświadczenie kwalifikacyjne uprawniające do pracy.

Na życzenie klienta wystawiamy zaświadczenie również w językach angielskim, niemieckim lub norweskim, nie pobierając za to dodatkowych opłat.

Każdy kursant po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymuje bezterminowe uprawnienia UDT do obsługi wszystkich typów suwnic niezależnie od: