Kursy na Operatorów Ładowarek Teleskopowych – Szkolenia, Uprawnienia UDT

Kursy z zakresu ładowarek teleskopowych prowadzimy na dwa sposoby: w naszych placówkach szkoleniowych lub w siedzibie zainteresowanej szkoleniem firmy (o ile posiada niezbędny sprzęt, jest możliwość załatwienia sprzętu przez nas). ladowarka2

Podczas kursu operatorzy zdobędą niezbędną wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną dotyczącą budowy i obsługi maszyny. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania. Po zakończeniu kursu operator otrzymuje bezterminowe uprawnienia do obsługi ładowarek teleskopowych.

Zaświadczenia o ukończeniu kursu wydajemy na życzenie klienta w językach obcych, bez dodatkowych opłat.

Każdy kursant po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymuje bezterminowe uprawnienia UDT do obsługi wszystkich ładowarek teleskopowych niezależnie od: