Kursy na Operatorów Dźwigów i Wind – Szkolenia, Uprawnienia UDT

Naszym klientom oferujemy specjalistyczne kursy obsługi dźwigów i wind. Szkolenie obejmuje dźwigi towarowo-osobowe (z obsługą) oraz windy.

dzwig1Prowadzone przez nas szkolenie obejmuje wszystkie urządzenia objęte kategorią ID Urzędu Nadzoru Technicznego. Dla wygody klientów szkolenie może odbywać się w naszych placówkach lub miejscu wyznaczonym przez klienta. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje uprawnienia UDT do obsługi wszystkich urządzeń tego typu.

Zajęcia obejmują zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne. Obejmują znajomość zagadnień z zakresu obsługi, użytkowania, budowy oraz sytuacji awaryjnych.

Każdy kursant po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymuje bezterminowe uprawnienia UDT do obsługi wszystkich typów dźwigów i wind niezależnie od:

One thought on “Kursy na Operatorów Dźwigów i Wind – Szkolenia, Uprawnienia UDT

Comments are closed.